Magazin

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’tan kötü haber

Ünlü çiftten gelen boşanma kararı hayranlarını üzdü. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve ünlü oyuncu Merve Boluğur boşanma kararı aldı! Konuyla ilgili açıklamayı Dalkılıç sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla duyurdu.

Evliliklerinde bir süredir işlerin yolunda gitmediği biliniyordu ancak durumun bu kadar ciddi olabileceği düşünülmemişti. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti boşanmaya karar verdi. Ünlü şarkıcı Instagram hesabı üzerinden boşanma kararını takipçilerine ve kamuoyuna şu mesajla duyurdu.

“Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur’la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olrak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu