Gündem

Bir Dilber Fırtına olayı daha, Beratcan cinayetinde acı itiraf

Beratcan’ın katilinden yasak aşk itirafı, bir Dilber Fırtına olayı daha. Bir Dilber Fırtına olayı daha yürekleri dağladı. 15 gün boyunca kayıp diye aranan Kartal’da kaybolup, cansız bedeni Tuzla’dan çıkan 10 yaşındaki Beratcan’ın ölümünün ardından yine bir yasak aşk ve yine azmettirdiği iddia edilen bir anne çıktı.

Bugün Beratcan Karakütük’ü öldürdüğünü itiraf eden servis şoförü E.K’nın polise verdiği ifade kan donduran cinstendi. Yine bir yasak aşk, olaya şahit olan masum yavru ve bedeli ölüm olan bir hikaye. Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı, E.K, Gaziosmanpaşa’da dün akşam saatlerinde gözaltına alındıktan sonra ifadesinde cinayeti itiraf ettiği bildirildi. E.K’nin ifadesine göre küçük Beratcan’ın annesi Türkan Karakütük de bu sabah saatlerinde gözaltına alınmıştı.

İddiya göre, katil zanlısı E.K., ifadesinde, Beratcan’ın, annesiyle olan ilişkisini öğrendi. Talihsiz Beratcan olayı öğrendi diye korkunç sona doğru adım adım yaklaştığını bilmiyordu. E.K. olay günü Beratcan’ı okul çıkışında servise bindirerek ellerini ve ağzını bağladığını, çocuğu bagaja koyarak servisi dağıttığını belirtti.  E.K ardından Beratcan’ı Tuzla Tepeören köyüne götürdüğünü ve baygın olan çocuğu su dolu menfeze Beratcan’ın kafasını sokarak küçük çocuğu boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Beratcan’ın öldüğünden emin olduktan sonra E.K küçük çocuğun cesedini olay yerinde bırakarak kaçtığını belirtti.

Anne de yasak aşkı itiraf etti

Anne de servis şoförü E.K ile yaşadığı yasak aşkı kabul etti. E.K ifadesinde anne Türkan Karakütük’ün kendisine, “Beratcan’ı al ne yaparsan yap” dediğini iddia ederken; anne Türkan Karakütük ise polise verdiği ifadede, E.K ile ilişkisini kabul ederek, “Ben ayrılmak istedim. Beni cezalandıracağını söyledi. Vereceği ceza buymuş. Ben böyle bir şey yapacağını bilmiyordum. Beni tehdit etti. Bir anne çocuğunu öldürebilir mi?” dediği iddia edildi. 

Yıllar önce aynı olay Dilber Fırtına ve Küçük Muhammed ile gündeme gelmişti

https://www.youtube.com/watch?v=-Ti8TV0kqHo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu