MagazinMüzik

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun Cemre’sinden kötü haber

2000’li yılların başlarında adından söz ettiren ve müzik dünyasına hızlı bir başlangıç yapan Hepsi grubu, Gülçin’in ayrılmasıyla dağılma aşamasına gelmişti. Hepsi grubunun başka bir üyesi Cemre Kemer’den grubun hayranlarını üzen başka bir haber geldi. Cemre Kemer, müziği bıraktığını açıkladı.

İNTERNET ÜZERİNDEN PAZARLAMA İŞİ YAPIYOR

Bir dönem kurdukları Hepsi grubu ile müziğe başlayan ardından da bireysel olarak sektörde devam kararı alan güzel şarkıcılardan Cemre Kemer’den ” müziği bıraktım” açıklaması geldi.

Milliyet gazetesinin haberine göre Cemre Kemer, müziği bırakma kararıyla ilgili “Sosyal medya üzerinde tanıtım ve pazarlama yöntemi olan Influencer’lık yapıyorum. Müziğe dönmeyi düşünmüyorum. Daha sakin bir hayat içinde, kendi yağımda kavruluyorum.” diye konuştu.

Hatırlanacağı üzere Hepsi grubu ilk başladığında 4 kişiydi. Gruptan ilk olarak Gülçin ayrılmış ve müzik kariyerine tek başına devam kararı almıştı. Gülçin’in ayrılmasının ardından grubun tabiri caizse iki yakası bir araya gelmemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu