Televizyon

Bir Fikrin Mi var’da yarı finale az kaldı

Tam 8 yıldır verdiği ödül ve desteklerle sayısız girişimcinin önünü açan Türkiye’nin en büyük Girişimcilik yarışması Bir Fikrin Mi Var’da yarı finale sadece 3 bölüm kaldı!

Bir Fikrin Mi Var? bu hafta girişimcilerin projelerini büyük finale taşıma uğraşlarıyla ekranlara gelecek.

Jüri üyeliğini RHEA Portföy Yönetim A.Ş. Başkanı Onur Takmak, Deulcom International Kurucu Başkanı Baybars Altuntaş, moda tasarımcısı Arzu Kaprol ve LabX şirketinin kurucusu, Bir Fikrin Mi Var’ın yaratıcısı Fuat Sami’nin üstlendiği yarışmada jüriler gerektiğinde fikirleri hem yönlendiriyor hem de bazen destek veriyorlar. Bir Fikrin Mi Var her yıl sponsorları ile beraber sermaye olarak verdiği 2 milyon TL ile Türk televizyonlarının en çok ödül veren ve ekonomiye katkı yapan yarışmalarından bir tanesi.

Aktifbank’ ın katkı yapacağı 2 Milyon TL büyük sermaye ödülü yolunda büyük finale sadece 3 bölüm kaldı. Bu heyecanlı yarışta kimler adını büyük finale yazdıracak? Hangi girişimci 2014’ün en iyi fikrini bulacak? Kimler projelerine destek bulacak? Kim hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacak?

 

BU HAFTA YARIŞACAK FİKİRLER:

Emirhan Yaramancı – Ece Yaramancı / NİĞDE
WİN-Pet ‘Minik Dostlarımıza Sağlıklı Günler’

Enes Ekim / BURSA
Akıllı Baret Kontrol Sistemi ‘Önce Güvenlik’

Melih Gürgah – Fatma Tartar  / ANKARA
Mobeaconn ’Resepsiyonuz Oteller’

Emre Çağlar  / İZMİR
Biyolojik Bitki Besin Üretimi  ‘Hayat Doğada

Burak Akkoyunlu –  Semih Kudun / İSTANBUL
Ayçiçeği Şemsiyesi ‘Konfor Her Yerde’

Ayşe Merve Karakaş /Elazığ
Tek Eksende Çoklu Dezenfeksiyon  ‘ Hayvancılığa Yeni Bir Bakış’

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu