Televizyon

Bir Garip Aşk dizisinde Anjali’yi zor günler bekliyor

Kanal 7’de ekranlara gelen Hint dizisi Bir Garip Aşk yarın 5  Şubat’ta(Pazar akşamı) 75. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Sevilen dizi Bir Garip Aşk’ta Barun Sobti ve Sanaya İrani başrolleri paylaşıyor. Dizi, her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Bir Garip Aşk’ın yeni bölümünde Anjali’yi sıkıntılı günler bekliyor. Peki, Bir Garip Aşk’ın yeni bölümlerinde neler olacak? İşte, haberin ve dizinin yeni bölümünden detaylar…

BİR GARİP AŞKIN 75. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Shyam’ın evden gidişinin ardından evde zor günler yaşanmaktadır. Üzerinde büyük bir baskı hisseden Khushi ise Anjali’ye yardımcı olmak için çabalasa da o kendi hayatı hakkında yeni ve önemli bir karar alacaktır.

Arnav herkesin şaşkın bakışları altında Shyam’ı kapının önüne koyar. Anjali ise olup bitenleri gözyaşları içerisinde izlerken yaşadığı büyük şaşkınlıktan dolayı hiçbir tepki vermez. Diğer yandan Akash da Payal’i kendisinden önemli şeyleri gizlemekle suçlamaktadır. Arnav ise daha önce Khushi’ye duyduğu güvensizlikten dolayı kendisine ne kadar kızdığını Devyani ile paylaşır. Ertesi gün Anjali ortalıklarda yoktur. Tüm aramalara rağmen hiçbir yerde bulamazlar. Anjali bulunabilecek midir? Ayrıca,  Khushi ve Arnav’ın arası da bozulacak.

Bir Garip Aş Künye

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular:
Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke:
Hindistan
Yapım Yılı:
2011

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu