Televizyon

Bir Garip Aşk ve devamı niteliğindeki Hint dizisi Tatlı Bela Kanal7’de

Kanal 7 yeni yayın dönemine izleyicisine yeni sürprizler yaparak girmeye hazırlanıyor. Kanal 7, yıllarca büyük ilgiyle takip edilen günlük Hint dizileriyle yakaladığı kulvarı kimseye bırakmıyor. Kanal,  yeni sezonda da ekranlarında Hint rüzgarları estirmeye devam edecek. Arnav ve Kushi’li Bir Garip Aşk dizisi tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de olacak. Ayrıca Bir Garip Aşk dizisinin devamı niteliği taşıyan Tatlı Bela isimli Hint dizisi de bu sezon Kanal 7 ekranlarında olacak.

İşte, yeni sezonda Kanal 7’de ekrana gelecek olan Hint dizileriyle ilgili detaylar…

ARNAV VE KUSHİ HALA UNUTULMADI

Arnav ve Khushi’nin unutulmaz aşk öyküsünün anlatıldığı Bir Garip Aşk yeni sezonda tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Halen yayınlanmaya devam eden Yalancı Bahar dizisi de yeni dönemde Madhubala ve RK arasındaki nefretle başlayıp tutku dolu bir aşka dönüşen hikayeyi anlatmaya devam edecek. Yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak bir diğer Hint dizisi Deli Divane dizisi Sadhana ve Alekh ile Ragini ve Ranvir’in hikayesini anlatmayı sürdürecek.

shlok-aastha-kanal7

KANAL 7’NİN BU SEZON SÜRPRİZİ SHLOK VE AASTHA’LI TATLI BELA 

Bir Garip Aşk dizisinin devamı niteliğinde çekilen ve Shlok ve Aastha arasındaki hikayeyi anlatan Hint dizisi Tatlı Bela yeni yayın dönemde izleyenlerle buluşacak.

 

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve Saraswatichandra’nın Kumud ile olan aşkını anlatan İki Yabancı, yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

ZOR SEVDA ADLI HİNT DİZİSİ DE YENİ SEZONDA YAYINLANACAK

Mohit Sengal’in başrolünü üstlendiği Hint dizisi Zor Sevda da yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin beğenisine sunulacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu