Dijital PlatformlarTelevizyon

Bir Garip Aşk’ın başrol oyuncusu Barun Sobti’nin yeni dizisi ne zaman yayınlanacak?

Kanal 7 ekranlarında büyük bir beğeni ile seyredilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın başrol oyuncuları Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin yeni dizisi Hindistan televizyonunda Nisan ayında yayınlanmaya başladığı öğrenildi. Yeni başlayan dizinin önümüzdeki sezon Kanal 7’de yayınlanacağı öne sürüldü.

BARUN SOBTİ’NİN YENİ DİZİSİYLE İLGİLİ İKİ İDDİA

Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin yeni dizisi ABP News tarafından onaylandığı haberi en çok ikilinin Türkiye’deki hayranlarını mutlu etti. Ülkemizde oldukça sevilen ‘Bir Garip Aşk/Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’ dizisinin birbirine çok yakıştırılan çifti Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin yeni dizi için bir araya geleceği dizi ülkemizde de merakla bekleniyor.

BİR HAYRANIN TWEET’İYLE ORTAYA ÇIKTI
Olay, ünlü ikilinin bir hayranın ABP News editörlerinden birine attığı tweet sonucu ortaya çıktığı iddia edildi. Yeni dizi haberinin doğru olup olmadığını soran hayran, şöyle cevap aldı. ”@ABPNews @SBSABPNews onayladı. Dizi muhtemelen Nisan ayında başlayacak” dedi.

Editör, yeni dizinin Hotstar kanalında mı yoksa Starplus da mı yayınlanacak sorusuna ise ”Starplus’ cevabını verdi.

Starplus ile Kanal 7 arasındaki anlaşma gereği Barun Sobti’nin çekimine başlanacak yeni dizisinin önümüzdeki yeni sezondan itibaren Türkiyede Kanal 7 ekranlarına geleceği haber veriliyor.

Resmi açıklama yapılmadan önce haberin sızması Türkiye’de çok sayıda hayranı olan ikilinin sevenlerini fazlasıyla mutlu etti. Yapımcı şirketle olan anlaşma kesinleşince Kanal 7 yönetiminin de haberi duyurması bekleniyor.

POLİSİYE DİZSİNDE OYNAYACAK İDDİASI

Öte yandan Barun Sobti’nin yeni dizisiyle ilgili başka bir iddia da ortalıkta dolaşıyor.

Kısa bir süre önce Barun Sobti’nin Hindistan’da yayın yapan Zee TV için polisiye-gerilim içerikli bir dizinin çekimlerine başladığı konuşuluyor. Kaçak bir ajan kızın peşinde olan bir polisi canlandıracak olan Hintli oyuncu Sobti’nin bu karakterde Bir Garip Aşk dizisi ile kazandığı romantik görünümden uzak bir karakteri canlandıracağı bildiriliyor.

Ülkemizde Kanal7 ekranlarından yayınlanan başrollerini Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin paylaştığı Bir Garip Aşk dizisi aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkatleri çekmişti. Dizi, Kanal7’nin gündüz kuşağındaki en büyük silahı olarak kanalın yüzünü güldürmüştü.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

10 Yorum

  1. Ben.buna.çok.ınan.mıyorum.çünkü.haberler.bir.dakika.içinde.deģişebiliyor.bu.yüzden.kendimi.buna.fazla.kaptırmıyorum

  2. Barun ile sanaya dizide tekrar görmek istiyorum lütfen tekrardan aynı dizide oynaya baslasın bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen destek verin bize kırmayın bizi bu dilerim kabul edin lütfen yalvarıyor bu dilerim kabul edin lütfen destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu