Televizyon

Bir Garip Aşk’ın yeni bölümünden tüyolar

Kanal 7 ekranlarının severek izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta Cuma günü 85. bölümüyle ekrana gelecek. Peki yeni bölümleri merakla izlenen dizinin önümüzdeki bölümlerde neler olacak?

İşte, diziden yeni tüyolar…

Raizada ailesi Arnav ve Khushi arasındaki küslüğün bitmesi için elinden geleni yapacak. Anjali ise geleneksel bir Hint ayini düzenleyerek ikiliyi buraya davet eder ve onların barışmasını sağlamaya çalışacak.

Fakat bu barışma hamlesi  Shyam ve Daadi’nin tepkisini çekecek.

İşte Bir Garip Aşk’ın yeni bölümünde neler olacağıyla ilgili detaylar…

BİR GARİP AŞK 85. BÖLÜM KONUSU

Khushi, Arnav’dan gelen aramaya yanıt vermediği için kendini suçlu hissetmektedir. Nani, Manaroma ve Nanda Kishore, Khushi’yi affetmesi için Arnav’a ile konuşurlar ancak o aldığı karardan dönmemekte ısrarlıdır. Bunun üzerine Anjali Hint ritüellerine uygun bir Mehendi ayini düzenler ve Arnav ile Khushi’yi de buraya davet eder. Ayinde Arnav, Khushi’den özür diler ve onun gönlünü almaya çalışır. İkili arasındaki bu yakınlaşma Daadi ve Shyam’ı harekete geçirir. Raizada ailesinin Gupta ailesine büyük bir sürprizi vardır. Shashi eve geldiğinde Shyam’ın da orada olduğunu görünce çok sinirlenir ancak Garima ona Shyam’ın artık eskisi gibi biri olmadığını söyler.

Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında ekrana geliyor.

Bir Garip Aşk Künye:
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

https://www.youtube.com/watch?v=P0Mpw901xPs

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu