Dijital Platformlar

Bir Garip Aşk’ta Manoram, Khushi’yi ne ile suçluyor?

Kanal 7 ekranları yepyeni bir diziyle izleyenlerini ekran başına kilitliyor. Türk halkının çok sevdiği Hint dizileri halkasına eklenen Bir Garip Aşk’ta bu akşam Devyani, Manaroma ve Lavanya’nın kendisini kandırmaya çalıştığını anlar. Lavanya artık Arnav ile birlikte yaşamak değil evlenmek istiyordur. Manaroma ise Khushi’yi evde kaybolan değerli bir kolyeyi çalmakla suçlamaktadır.

Bir Garip Aşk 20. Bölümde neler yaşanacak?

Devyani, Lavanya ve Manaroma’nın kendisine getirdikleri keçinin Laksmi olmadığını çok geçmeden anlar. Bu sırada Khushi, Laksmi ile birlikte eve gelince Devyani’nin sinirleri yatışır. Shyam’ın isteği sonucu onun kendisine hediye ettiği pahalı bir kolyeyi takmak zorunda kalan Anjali, kutusunu açtığında kolyenin içinde olmadığını görür. Manaroma kolyenin Khushi tarafından çalındığını iddia etmektedir. Diğer yandan evlilik fikrine soğuk bakan Lavanya, Khushi’nin anlattıklarının ardından bu konu hakkındaki fikirlerini değiştirir. Kolyeyi kimin çaldığı bulunabilecek mi? Arnav, Lavanya’nın evlilik hakkında sorduğu soruya nasıl bir yanıt verecek?

blank

ARNAV, KHUSHİ YÜZÜNDEN ZOR DURUMA DÜŞÜYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam Shyam maddi çıkarları yüzünden Anjali ile sürdürdüğü ilişkiyi Khushi için yeniden gözden geçirir. Lavanya’yı eğiten Khushi bir yandan da Arnav’dan geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya çalışmaktadır.

Bir Garip Aşk 19. Bölümde neler yaşanacak? (9 Aralık Cuma)

Khushi, Arnav hakkında yaşadıklarını evdekilere komik bir şekilde anlatır. Daha sonra Shyam ile baş başa kalan Khushi uzun bir sohbete dalarlar. Shyam, Khushi’yi elde etmek için zamanı geldiğinde Arnav ile mücadele etmeye kararlıdır. Arnav’ın yaptıklarının intikamını almak isteyen Khushi, onu önemli bir iş görüşmesinin tam ortasında çok zor bir duruma düşürür. Lavanya’yı ziyaret eden Manaroma, ona, Devyani’nin gözüne girmesini kolaylaştıracak bir ipucu verir. Laksmi’nin bakımını üstlenen Lavanya’nın ihmalkârlığı nasıl sonuçlanacak? Khushi’nin sakarlığı yüzünden Arnav’ın başına neler gelecek?

LAVANYA MALİKÂNEYE POLİS ÇAĞIRIYOR

Milyonların tutkuyla izlediği Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Gupta ailesi, Raizada malikânesindeki davete katılır. Her ikisi de Lucknow kökenli olan aileler çabuk kaynaşsa da Lavanya’nın daha sonra Devyani tarafından tepkiyle karşılanacak hareketi olayların seyrini değiştirir.

Bir Garip Aşk 18. Bölüm (8 Aralık Perşembe)- bugün

Khushi, Lavanya’nın Devyani’nin gözüne girebilmesi için elinden geleni yapar. Akşam düzenlenecek olan ayin için eve gitmek isteyen Khushi’ye engel olan Devnayni, halası ve ablasını malikâneye davet etmesini ister. Uzun zaman sonra karşısında Payal’i gören Akash çok mutlu olmuştur. Hala ve Manaroma arasındaki sürtüşmeler kısa sürse de Lavanya’nın eve farklı bir sebepten dolayı davet ettiği polisler herkesin tadını kaçırır. Arnav, Khushi’yi eve bırakma görevini üstlenince ikili yol boyunca tartışır. Bu sırada Shyam maskesinin düşmemesi için yalanlar söylemeye devam etmektedir.

blank

ARNAV, KHUSHİ’Yİ EVİNDEN KOVUYOR

Milyonların tutkuyla izlediği Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav tarafından Raizada malikânesinden kovulan Khuhsi çok üzgündür. Anjli’nin tepkisi üzerine onu geri getirmeye giden Arnav’ın duyguları giderek daha karmaşıklaşmaktadır.

Bir Garip Aşk 17. Bölüm’de neler yaşandı (DÜN)- 7 Aralık Çarşamba

Khushi ile mutfakta karşılaşan Arnav, onu herkesin içinde azarlayarak evden kovar. Khushi’nin gidişi Anjali’yi çok üzer ve Arnav’a sergilediği kötü davranışlarından dolayı çok kızar ve evden ayrılır. Devyani, Khushi’nin eve geri gelmesinden yanadır çünkü Anjali ancak bu şekilde ikna edilebilir. Olan biteni öğrenen Shyam ise yalanlarının ortaya çıkmasından endişelenmektedir. Payal, Arnav’ın Khushi’yi yeninden Raizada malikânesine götürmesine engel olmak ister. Anjali eve geri dönecek mi? Lavanya ile Devyani arasında neler yaşancak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Başa dön tuşu