M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova setinde flaş gelişme… Çalışanlar İstanbul’a döndü(MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: ATV’nin iddialı dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” setinde flaş gelişme… Son günlerde koronavirüsle ilgili yaşanan gelişmeler kanal yöneticilerini ve yapımcıları önemli bir karar verme aşamasına getirdi. Ünlü oyuncuların ve de Oyuncular Sendikası’nın setlere ara verin çağrısı karşılık bulacağa benziyor.

Bir Zamanlar Çukurova setinde koronavirüsle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapım şirketi Tims&B Productions’dan sete dün itibarıyla ara verildiğini açıkladı.

Bir Zamanlar Çukurova ekibinin dün yaşanan bu gelişmenin ardından İstanbul’a döndüğü öğrenildi. Sevilen dizinin setindeki bu gelişmenin ardından başka dizi setlerinden de benzer haberlerin geleceği öngörülüyor.

Özellikle Oyuncular Sendikası’nın yaptığı setleri durdurun çağrısına başta oyuncular olmak üzere sektörün ileri gelenlerinden de destek verildiği dikkatlerden kaçmıyor.

En son Fox TV’nin iddialı dizisinin oyuncularından Eda Ece, koronavirüsle ilgili tedbiren setlere ara verilmesi gerektiğine dair düşüncesini paylaşmış bu çağrı medyada ses getirmişti.

Şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra dizilerin çekimlere ara verip vermeyecekleri merak ediliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu