Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova’nın büyük başarısı…Kaç ülkede yayınlanıyor?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın büyük başarısı…Diziyi satın alan ülkelerin hızla çoğaldığı haber veriliyor.

ATV ekranındaki ilk sezonunda perşembe akşamlarına ambargo koyan ve yayınlandığı 35 hafta boyunca reytinglerde birinciliği kaptırmayan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, sezon boyunca oyuncularına birçok ödül kazandırmasının yanı sıra, uluslar arası arenada da büyük ilgi gördü.

15 ÜLKEYE SATILDI

Bir Zamanlar Çukurova az görülen bir başarıya imza atarak  bugüne dek 15 ülkeye satıldı.

Yeni sezona yakında atv’de başlayacak ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın ilk fragmanı, sosyal medyada kısa sürede yayılıp büyük ilgi gördü. Başrol oyuncuları Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın yer aldığı fragman, merakla beklenen yeni sezona dair büyük heyecan yarattı.

35 hafta boyunca saklanan en buyuk sırrın sezon finalinde acığa çıkmasının ardından, dizinin takipçileri yeni sezonda Yilmaz’ın gerçekleri oğrendikten sonra ne yapacağını bekliyor. İlk fragmanda Hünkar, Yılmaz ve Fekeli arasındaki silahlı hesaplaşma ile Demir ve Şermin’in görüntüsü yeni sezona dair ilk ipuçlarını içeriyor.

İşte, Bir Zamanlar Çukurova’nın merakla beklenen 2. sezon 1. bölüm (36. bölüm) fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=jKdbytb3U3A#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu