Yerli Dizi

Birce Akalay eski eşi Sarp Levendoğlu ile aynı dizide

Ünlü oyuncu Birce Akalay, Fox TV'nin O3 Medya imzalı iddialı dizisi Son Yaz'ın oyuncu kadrosuna katıldı. Bir dönem Birce Akalay ile evli olan ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu'nun da Son Yaz dizisine katıldığı haber veriliyor.

Geçen sezondan kalan birçok dizi yeni bölümlerinin çekimlerine bu ay başlıyor. FOX’un Son Yaz dizisi de sete çıkmaya hazırlanıyor. TV100’den Birsen Altıntaş’ın haberine göre çekimleri İzmir’den İstanbul’a taşınacak olan dizide zaman atlamasının yaşanacak.

Funda Eryiğit, Erdem Şanlı, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez’in ayrıldığı diziye “Sare” karakteriyle Birce Akalay katılmıştı. Son olarak projeye bir bomba isim daha dahil oldu.

ESKİ EŞLER AYNI DİZİDE!

Uzun süre Eskişehir’de çekilen Savaşçı dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Sarp Levendoğlu “Son Yaz”ın yeni bomba transferi oldu. Yakışıklı oyuncunun dizinin mafya kanadında etkili bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.

Öte yandan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu 2014 ile 2017 yılları arasında evli kalmıştı. Zaman içinde dost kalmaya karar veren eski karı koca Küçük Ağa ve Deliormanlı filminin ardından bir kez daha aynı projede buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu