Medyabey TV

Birce Akalay gözü yaşlı çektiği videosunda kimlere çattı?

Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk adlı dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay, ilginç bir haberle gündemde. Akalay, bir kaç gün önce sosyal medya hesabından yavru kedilerin şirinliği üzerine paylaşımlarda bulunmuştu. Ünlü oyuncu Akalay, bugün yayınladığı video ile bu kez yaşadığı üzüntüyü paylaştı.

ARA SOKAKLARDA HIZLI ARABA KULLANANLARI UYARDI

Gözü yaşlı şekilde kamera karşısına geçen güzel oyuncu, bakımını üstlendiği yavru kediyi ölmüş halde bulduğunu gözleri yaşlı bir biçimde söyledi.

Akalay, olayı Instagram’ın hikaye bölümünden paylaştı. Arabanın altında kalarak ölen kediyle ilgili üzüntüsünü takipçileriyle paylaşana Akalay, ara sokakta hızlı araba kullananlara da tepkisini dile getirdi. Akalay, “Az önce eve geldiğimde iki gün önce izlediğiniz yavru kedilerden birini maalesef sokakta ölü buldum. Az önce onu gömdüm. Lütfen ara sokaklarda arabalarınızı canavar gibi kullanmayın, küçük canlar olduğunu unutmayın” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=FHZTua4NzjQ

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu