Magazin

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu galada aşk tazelediler

Küçük Ağa dizisinde başlayan aşk nikah masasında muradına ermişti.Ünlü sempatik çift Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu hakkında basında çıkan boşanma haberlerine galada el ele verilen cevap çiftin hayranlarını mutlu etti. Çift Deliormanlı filminin galasına el ele gelerek aşk tazelediler.

Deliormanlı galasına elele geldiler

Birlikte başrol oynadıkları Deliormanlı filminin galasına katılan ünlü evli çift Berlin’de objektiflere gülerek ve elele poz verdiler. Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi’nin kaleme aldığı Deliormanlı filminin Almanya galası önceki akşam Berlin’de gerçekleştirildi.

 

Galaya birlikte gelen çift hayranlarının da yoğun ilgisiyle karşılaştılar. Gurbetçiler Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Çift gelen hiçbir hayranını kırmadan fotoğraf çekildiler.

Gala sonrası kendisine uzatılan mikrofonlara konuşan Deliormanlı filminin yönetmeni Murat Şeker, “Seyircinin yoğun ilgisi ve güzel tepkileri bizi çok memnun etti. Hep beraber bolca vakit geçirme imkanı bulduk. Keyifli, aşk dolu bir gala oldu. Berlin seyircisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Tatsız günler geride kaldı

“Deliormanlı” filminde eşiyle başrolü paylaşan Birce Akalay, filmin ilk gala gecesi tartıştığı Sarp Levendoğlu ile evliliklerinde ciddi bir kriz yaşandığı yönündeki iddialara daha önce de “Herkesin içinde kavga edecek insanlar mıyız? Bu haberler yaptığımız işin, filmimizin önüne geçti. Yazık günah emeklerimize” diyerek üzüntüsünü dile getirmişti. Birce Akalay eşiyle mutlu olduğunu ve boşanacakları yönündeki iddialara “Artık o kadar sıkıldık ki bu tarz haberlerden, gülüp geçiyoruz. Öyle bir şey olsa zaten sizlere söyleriz. Evlilik kurumu kolay harcanabilecek bir şey mi sanıyorlar? Birbirimizle barışık gayet güzel yaşıyoruz. Sarp, bugün gala için Ankara’ya gitti, ben dizi çekimim nedeniyle katılamadım. Şimdi onun için de dedikodu çıkarır, ‘Sarp galaya yalnız gitti’ derler. Bunun adı kötü niyet.” sözleriyle noktayı koymuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu