Magazin

Birce Akalay o görüntüye isyan etti: “Allah belasını versin!”

Ünlü oyuncu Birce Akalay, zavallı bir sokak köpeğini bilerek, kasten ezen sürücüye haklı olarak isyan etti. Bir minibüsün yolda yatan bir köpeği ezdiğini gösteren video, sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı. Pek çok kullanıcı bu kasten yapılan vahşete isyan etti. Bu vahşete isyan edenlerden birisi de başarılı oyuncu Birce Akalay’dı.

BİRCE AKALAY KÖPEĞİ EZEN SÜRÜCÜYE İSYAN ETTİ

Birce Akalay da milyonlarca vatandaş gibi suçlu olan minibüs şoförünün bir an önce bulunmasını  ve cezalandırılması gerektiğini ifade etti.

Akalay, kan donduran görüntü karşısında “Plakası herşeyi görünüyor.Bu adam bir katil.Lisansı iptal edilmeli cezalandırılmalı.Allah belasını versin!!” paylaşımında bulundu.

Özellikle hayvansever vatandaşların en büyük dileği kanunda hayvanlara karşı işlenen suçların kabahatler konseptinden çıkarılıp suç kapsamına dahil edilmesi.

Özellikle sosyal medyada bugüne kadar çok sayıdan hayvana uygulanan şiddet, tecavüz olaylarının ardı arkasının kesilmemesi vatandaşların haklı isyanına sebep oluyor.

Vatandaşlar kanunda yapılacak olan düzenlemenin acil bir biçimde bir an önce çıkarılmasını bekliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu