Magazin

Birce Akalay’ın evdeki zor karantina günleri…Neden zorlandığını anlattı

Koronavirüs salgını nedeniyle rol aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinin çekimleri durdurulan Birce Akalay, ilginç bir rahatsızlığını sevenleriyle paylaştı. Şimdilerde evinde karantinada olan oyuncu Akalay, Instagram’da konuk olduğu canlı yayında “Klostrofobim var ve evde durmak çok zor” şeklinde konuşarak içinde buluınduğu zor durumu paylaştı.

BİRCE AKALAY: “EVDE DURMAK BENİM İÇİN ÇOK ZOR”

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde İlay karakterini canlandıran başarılı oyuncu Birce Akalay, koronavirüs salgını nedeniyle kendisini evine kapattı. Bu süreçte sosyal medyada çeşitli canlı yayınlara konuk olan Akalay, bu zamana kadar bilinmeyen bir hastalığından da bahsetti.

Birce Akalay, önceki gün oyuncu Serkan Altunorak ile birlikte bir derginin Instagram sayfasına konuk oldu. Koronavirüs sürecinin kendisi için zor geçtiğini belirten Akalay, hastalığı olduğunu ve evde durmanın kendisi için zorlayıcı olduğunu belirtti. Koronavirüs salgını nedeni ile başlayan karantina sürecinin ilk gününü başka bir şehirde geçirdiğini anlatan Akalay, “Öyle denk geldi. Şimdi evimdeyim. Ama klostrofobim var ve evde durmak çok zor benim için. Yeni yeni ‘zamanı etkili değerlendirme’ kafasına giriyorum. Düşünmeyi bloke etmişiz, bu dönemde onu anladım. Varlığım ve ihtiyaçlarımıza yönelik blokajlar indirmişiz. Bu dönemde düşünmeye döndük.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu