Dijital PlatformlarYerli Dizi

Birce Akalay’ın Netflix dizisi Kuş Uçuşu’nda başrolü paylaşacağı isim belli oldu

Netflix’in yerli dizisi Kuş Uçuşu ile ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Birce Akalay, yeni dizi projesi için Netflix’le anlaşmıştı. Akalay’ın yeni dizide başrolü hangi oyuncu ile paylaşacağı belli oldu.

BİRCE AKALAY VE İBRAHİM ÇELİKKOL NETFLİX DİZİSİ KUŞ UÇUŞUN’DA

tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine veda eden başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol’un yeni adresi dijital platform oldu. Çelikkol’un el sıkıştığı yeni dizi Kuş Uçuşu’nda Birce Akalay ile başrolü paylaşacak.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Doğduğun Ev Kaderindir dizisine veda eden İbrahim Çelikkol, AyYapım’ın Netflix için çekeceği, Deniz Yorulmazer’in ise yöneteceği Kuş Uçuşu dizisiyle el sıkıştı.

Birce Akalay ve Miray Daner’in de oynayacağı dizi bir televizyon kanalındai iki farklı kuşağın çatışma hikâyesini konu alıyor.

Birce Akalay geçen günlerde ‘Siyah Beyaz Aşk’ dizisindeki eski partneri İbrahim Çelikkol için “O benim canım, her zaman beraber çalışmak isterim” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu