Yerli Dizi

Birgül Ulusoy Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda

NTC Medya‘nın yapımcılığını üstlendiği ünlü şarkıcı Emrah’ın yeni dizisi ATV’de yayınlanacak olan “Aşk ve Mavi – Götür Beni Gittiğin Yere” dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Yeni sezonun en ses getirecek projelerinden biri olarak gösterilen dizinin başrollerinde Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı yer alıyor. Canlandırdığı renkli karakterler ile dikkat çeken Birgül Ulusoy da Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Birgül Ulusoy, Aşk ve Mavi’de “Birgül” karakteri ile bu sefer güldürmeye hazırlanıyor.

Yakında seyirci ile buluşacak olan “Aşk ve Mavi – Götür Beni Gittiğin Yere” dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Kırgın Çiçekler dizisinin yazarları Gül Semerci ve Yelda Eroğlu birlikte kaleme alacaklar.

Tutkulu bir aşkın işlendiği ve Nevşehir’de geçecek olan dizi, oyuncu kadrosu ile de fark yaratmayı amaçlıyor.

‘O Hayat Benim’de Sakine, ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinde Emine rolüyle izlediğimiz Birgül Ulusoy, yeni sezonda Aşk ve Mavi dizisi ile ATV ekranlarında yer almaya hazırlanıyor. Konak’ta geçecek olan hikâyede bambaşka bir karaktere hayat verecek olan Ulusoy, 26 yıllık oyunculuk deneyimini bu rol ile taçlandırmayı planlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu