Magazin

Birkan Sokullu röportaj verdiği dergiye sevgilisini anlattı

TRT1’de yayınlanan ‘Masumlar Apartmanı’nında “Han” karakterini canlandıran Birkan Sokullu, Hello dergisine konuştu. 1,5 yıldır Eda Gürkaynak ile aşk yaşayan Sokullu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

‘Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği ‘Han’ karakteriyle adından söz ettiren Birkan Sokullu, 2012’de evlendiği Aslı Enver’den 2015’te boşanmıştı. Ardından oyuncunun ismi, Berrak Tüzünataç olmak üzere farklı isimlerle de yan yana geldi.

Sokullu mutluluğu 1.5 yıl önce buldu. Sosyetik çift Sinem- Kemal Gürkaynak’ın kızları Eda ile birlikte olan oyuncu, ilişkilerini Hello dergisine anlattı.

Birkan Sokullu “Başlarda ayrı şehirlerde, farklı zaman dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti. Çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Pozitif ve mutlu bir enerjimiz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz” dedi.

Çiftin ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu