Magazin

Birkan Sokullu’nun yıllar önce Tuğba Ekinci ile klipteki yatak sahneleri olay oldu

TRT1’de yayınlanan sevilen dizi Masumlar Apartmanı’ndaki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Birkan Sokullu’nun 15 yıl önceki halleri sosyal medyaya bomba gibi düştü. O Şimdi Asker şarkısı ile ünlenen Tuğba Ekinci’nin klibinde oynadığı ortaya çıkan yakışıklı oyuncunun toy halleri ilgi odağı oldu.

Kariyerinin ilk yıllarında Tuğba Ekinci’nin Kutu Kutu şarkısının klibinde oynayan Birkan Sokullu hayranlarını şaşırttı. Birkan Sokullu ile Tuğba Ekinci’nin yatak sahneleri ise çok konuşulanlardan oldu. İşte Birkan Sokullu’nun yıllar önceki hali…

Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu’nun şarkıcı Tuğba Ekinci ile yatak sahneleri olay oldu! Birkan Sokullu’nun yıllar önceki görüntüsü sosyal medyayı salladı….

Kariyerinin ilk yıllarında Tuğba Ekinci’nin Kutu Kutu şarkısının klibinde oynayan Birkan Sokullu hayranlarını şaşırttı.

Birkan Sokullu ile Tuğba Ekinci’nin yatak sahneleri ise çok konuşuldu.

İşte Birkan Sokullu’nun yıllar önceki hali…

Yakışıklı oyuncu, 2005 yılında Tuğba Ekinci’nin popüler olan O Şimdi Asker albümünde yer alan Kutu Kutu şarkısının klibinde rol aldı.

Oyuncunun klipte Ekinci ile samimi sahnelerinin olması da gözlerden kaçmadı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu