Medya

Biz10 TV neden kapandı? Adem Metan’dan ‘talimatla kapatıldı’ iddiasına yalanlama

Radyocu Adem Metan’ın liderliğinde kurulan Biz10 TV kapanıyor. Adem Metan sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kurduğu mecrayı kapattığını duyurdu. Öte yandan Biz10 TV’nin kapatılma gerekçesi tartışmaya neden oldu.

Biz10 TV’nin Esra Erol’daki skandal olarak yorumlanan olayla ilgili videonun kaldırılmasıyla ilgili olduğu ve Metan’a kanalın kapattırıldığı iddia edildi.

Adem Metan ise bu iddiayı yalanladı. Metan, kanalın kapatılması nedeniyle ilgili “Biz10TV hiçbir zaman sizin yaptığınızı yapmadı. Attığınız manşet yalan. Kurulduğu günden bu yana şeffaf habercilik yaptı. Kimse telefon açmadı. Kimse kapat demedi! Aileme daha fazla vakit ayırmak istiyorum. Oğluma daha fazla vakit ayırmak istiyorum. Tek sebep bu.” açıklamasını yaptı.

Bazı medya organlarında Adem Metan’ın kurucusu olduğu Biz10 TV‘nin dün Twitter sayfasında paylaştığı Esra Erol’un tepki toplayan yayınına ilişkin videonun silinmesi için Ankara’dan gelen bir telefonla verildiği iddia edilmişti.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu