ManşetSinema

Bizans Oyunları filmi vizyona çıkıyor

Gani Müjde imzalı ‘Bizans Oyunları’ bu hafta (15 Ocak Cuma) sinemaseverler ile buluşuyor!

Yeni yılın en eğlenceli yerli yapımı olan filmde, karşı karşıya gelen iki ailenin başına gelmeyen kalmayacak! Maya Obası ve Bizans ekseninde yaşanan komik olaylar seyirciyi çok güldürecek.

Kadrosunda Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay ve Ünal Yeter gibi ünlü isimleri bulunduran film 2016’ya damgasını vuracak.

Avşar Film ve Tükenmezkalem Film yapımı, Gani Müjde imzalı ‘Bizans Oyunları’ 15 Ocak 2016’da sinemaseverlerle buluşacak.

OYNADIĞI FİLMİN OYUNCULARINI AĞIRLAYACAK

Mesut Yar, ‘Burada Laf Çok’ programında kendisinin de konuk olarak rol aldığı ‘Bizans Oyunları’ filminin yönetmeni Gani Müjde’yi ve oyuncularını ağırlayacak! ‘Bizans Oyunları’ film ekibi vizyondan bir gün önce CNN Türk ekranlarında olacak.

Başarılı yönetmen Gani Müjde, filmin oyuncuları Tuvana Türkay ve Ünal Yeter ile birlikte perşembeyi cumaya bağlayan gece (14 Ocak Perşembe) 00.00’da CNN Türk ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu