Magazin

‘Bizimkiler’in ‘Cemil’i Uğurtan Sayıner’in sağlık durumu nasıl?

Sağlık sorunları ile mücadele eden TRT’de yıllar önce yayınlanan ve fenomen diziler arasına giren  ‘Bizimkiler’in ‘Cemil’i Uğurtan Sayıner’in son sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Sayıner için sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan Berna Laçin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e seslendi. Laçin, bir süre sonra yaptığı paylaşımda ise, “Geri dönüş yapıldı, ilgileniliyor. Kamuoyunun bilgisine…” ifadelerini kullandı.

‘Bizimkiler’de canlandırdığı ‘Cemil’ karakteriyle 90’lı yıllara damgasını vuran 76 yaşındaki Uğurtan Sayıner, son günlerde sağlık sorunları ile mücadele ediyor. Sayıner’in durumunun ağır olduğu ve acilen hastanede tedavi edilmesi gerektiği Twitter’dan duyuruldu.

Çıkan haberlerin ardından oyuncu Berna Laçin de Uğurtan Saygıner ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Laçin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e Twitter hesabından, “İlginizi ve yardımınızı rica ediyoruz” sözleriyle seslendi.

Laçin, bir süre sonra yaptığı paylaşımda ise, “Geri dönüş yapıldı, ilgileniliyor. Kamuoyunun bilgisine…” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu