M.Bey/ÖzelTelevizyon

Bizimkiler’in Cemil’inin büyük sırrını koş Sevim açıkladı

Bizimkiler dizisinin unutulmaz karakteri “Benim adım Cemil” diyerek camda gününü geçiren ve eşi Sevim’e kök söktüren bu ikili yıllar sonra canlı yayında buluştular. Gözyaşlarına hakim olunmadığı programda duygusal anlar yaşandı. Karısı Sevim, Cemil’in büyük sırrını da yayında açıkladı.

Kanal D canlı yayınında bugün geçmişe yolculuk yaşandı. Bir döneme damgasını vuran unutulmaz Bizimkiler dizisinin Cemil’i Uğurtan Sayıner canlı yayında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’e konuk oldu.

Programın en büyük sürprizi ise Cemil Bey’in karısını canlandıran Sevim’in (Sabriye Kara) stüdyoya gelişi oldu. Uğurtan Sayıner, Sabriye Kara’yı görünce gözyaşlarına boğuldu. Cemil’in karısını “Koş Sevim Koş!” diyerek stüdyoya davet eden program sunucuları da gözyaşlarına boğuldular. Sabriye Kara ise “Kolay değil 15 yıllık bir evlilik yaşadık.” diyerek durumu özetledi.

Kızdıran soru: “Cemil öldü di mi?”

Sabriye Kara özellikle kendisine yolda, sokakta “Cemil öldü, di mi?” diye sorulmasına üzüldüğünü ve hatta kızdığını belirtti. “Cemil niye ölsün ayol, adamcağız İzmir’de yaşıyor.” diyen Sabriye Kara programda partnerine mendil vererek “Sil gözyaşlarını” dedi.

Bizimkiler’in Nazan’ı ve Dunkof’u telefonla programa bağlandı

Bizimkiler dizisinin en ağır toplarından Nazan’ı canlandıran Ayşe Kökçü ile Bizimkiler dizisinin renkli karakteri Dunkof’u Ali Uyandıran programa bağlanarak büyük bir vefa örneği gösterdi.

Camdaki Cemil’in meğer yükseklik korkusu varmış!

Bizimkiler dizisinin çekildiği apartmana da giden program ekibinin çektiği özel çekimlerin de ekrana geldiği programda Cemil karakterinin sürekli camda olmasına rağmen yükseklik korkusu olduğu ortaya çıktı. Sabriye Kara, “Cemil camdan sarkıyor ama yüzde 90’ı içerideydi, korkuyordu.” diyerek büyük bir sırrı da açığa çıkardı.

Cemil şimdi ne yapıyor?

Cemil karakterini başarıyla oynayarak hafızalara kazınan Uğurtan Sayıner hala tiyatro ile uğraştığını ve turnelere giden bir tiyatro ekibi olduğunu belirterek, tiyatroya hasret olan Sabriye Kara’ya da canlı yayında teklif yaptı. Sevim karakterinin sahibi Kara ise; “Biraz zor” cevabını verdi. Ekonomik zorluk çekiyor musunuz sorusuna ise; Uğurtan Sayıner, çok şükür tiyatrodan ekmeğimizi kazanıyoruz dedi ve yeni projelerde niye yoksunuz diyenlere “Ben silah kullanmayı bilmiyorum da onun için” diyerek ağır bir gönderme yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu