Televizyon

İlk olarak MEDYABEY duyurmuştu….BJK TV’de beklenen son….

Beşiktaş Kulübü yönetimi BJK TV’nin kapatılmasına karar verdi. Yaklaşık 40 kişilik personelin sözleşmelerinin feshedildiği kanalın yayınlarına Youtube üzerinden devam edeceği öğrenildi. Haberi medyada ilk olarak MEDYABEY duyurmuştu…

FİKRET ORMAN: BEN DAHİL KİMSE İZLEMİYOR

Beşiktaş Yönetim Kurulu tarafından BJK TV’nin kapatılmasına karar verildi… Personelin sezon içerisinde maaşlarının sürekli geç ödenmesi, hatta 6 aylık dönemlerde maaş bile alamamalarının ardından kanalın yayın hayatına son vereceği öğrenildi.

Kulübe mali yük olarak görülen BJK TV’nin kapatılma kararının ardından yaklaşık 40 personelin iş sözleşmelerinin feshedildiği öğrenildi. Kanalın kapatılmasının ardından yayınların bir süre daha Youtube üzerinden devam edeceği konuşuluyor.

Beşiktaş Kulübü’nde Başkan Fikret Orman son seçimden önce, ”Kulüp kanalında 40 kişi çalışıyor. Ben dahil kimse izlemiyor” diyerek, kanalın faaliyetlerini durdurabileceği mesajını vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu