Dijital PlatformlarYerli Dizi

Blu TV dizisi Börü 2039 ne zaman yayınlanacak?

BluTV’nin prodüksiyonuyla dikkat çeken dizisi ‘BÖRÜ 2039’un teaser afişi seyircinin beğenisine sunuldu. Alper Çağlar tarafından yüksek bir teknoloji kullanılarak yaratılan ve 28 Aralık’ta ilk bölümü yayınlanacak seri, ses getirecek aksiyon sahneleri ile şimdiden merakla bekleniyor.

BÖRÜ 2039’UN İLK BÖLÜMÜ 28 ARALIK’TA YAYINDA

BluTV’nin Alper Çağlar’ın seri yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile yapımcılığını üstlendiği özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bilim-kurgu ve aksiyonu aynı potada eriterek seyirciye aksiyonu yüksek bir hikaye sunmaya hazırlanan ‘BÖRÜ 2039’un teaser afişi paylaşıldı.

Kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi isimlerin buluştuğu proje alışılmışın dışındaki dünyası ve hikayesinin yanı sıra çekimlerde kullanılan teknolojilerle de izleyenleri benzersiz bir deneyimin parçası yapacak.

Murat Arkın, Ozan Ağaç, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar gibi eski BÖRÜ üyelerine yanı sıra kadroda Cansel Elçin gibi Alper Çağlar’ın hakkında “ne mutlu ki ekibimiz kendisiyle tanıştı” dediği yeni gelen sürpriz oyuncular da var.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliğini üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’, 28 Aralık’ta seyirciyle buluşacak ilk bölümüyle izleyenleri İstanbul ve dünyanın gizemli geleceğine doğru bir yolculuğa davet edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu