Dijital Platformlar

Blu TV dizisi İlk ve Son’un tanıtımı yayında

Ardı ardına yayınladığı orijinal yapımlarıyla dikkat çeken dijital platform  BluTV, yeni özel yapım dizisi “İlk ve Son”u üyeleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen, başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin yer aldığı, senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini ise Cem Karcı’nın üstlendiği “İlk ve Son” dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

ÖZGE ÖZPRİNÇCİ VE SALİH BADEMCİ AYNI DİZİDE

Yirmili yaşlarında tanışan Deniz ve Barış’ın 10 yıl süren serüvenlerini izleyeceğimiz dizide Deniz karakterine Özge Özpirinçci, Barış karakterine ise Salih Bademci hayat veriyor.

Deniz ve Barış’ın tutku dolu anlarından boşanmalarına uzanan, bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman ise imkânsız bir aşk hikayesi olan “İlk ve Son” izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

İLK TANITIM SOSYAL MEDYADA KISA SÜREDE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BluTV tarafından yapımı üstlenilen “İlk ve Son” ilk tanıtımıyla izleyenler arasında merak uyandırdı ve kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

İlk ve Son dizisinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu