Dijital PlatformlarYerli Dizi

Blu TV’de başlayacak olan Dudullu Postası’nın yayın tarihi belli oldu

Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı “Dudullu Postası”, adlı adlı karikatür serisinden ilham alınarak hazırlandı. Dizinin hikaye ve tretmanı Banu Uzpeder, Fuat Mete; senaryosu Funda Alp ve Yiğit Sertdemir’e ait. “Dudullu Postası”nın yönetmenliğini ise Onur Ünlü üstleniyor. Dizinin yayın tarihi de belli oldu. Dudullu Postası, 26 0cak Cuma günü Blu TV’den yayınlanacak.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

14 bölümden oluşan dizinin başrollerinde Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel (Emine), Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı, Levent Tülek ve Erkan Can gibi öenmli oyuncular yer alıyor.

DUDULLU POSTASI, POLİSYE VE ABSÜRD KOMEDİ TARZINDA

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le (Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

İşte, Dudullu Postası’nın yayınlanan fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu