Dijital Platformlar

BluTV dizisi Bonkis’in 2. sezonundan yeni fragman

BluTV’nin geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplayan dizisi ‘Bonkis’, 2. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Deniz Tezuysal’ın yaratıcısı olduğu dizide, Bonkis’in kapısına kilit vurmak zorunda kalan ekip bu kez yeni bir maceraya atılıyor ve karavana atlayıp Bozcaada’ya doğru yola çıkıyor. Ocak’ta tüm bölümleriyle BluTV’deki yerini alacak dizinin yeni sezondan ilk teaser’ı yayında.

Kahvaltıda avokado severlere “bonkis” denmesinden hareketle kendine konsept bir kafe yaratan Deniz, yepyeni maceralarıyla BluTV’ye dönmek için gün sayıyor. Geçtiğimiz sezonun sürprizlerinden olan ve çok sevilen dizi ‘Bonkis’in 2. sezonunda ekip pes etmiyor ve soluğu Bozcaada’ya gitmek üzere yollarda alıyor. Ama bir yandan Deniz’in bir hayali var: Türkiye’de hiç yapılmamış bir iş olan ‘Feminist Pavyon’u hayata geçirmek. Deniz Tezuysal’ın yazıp başrolünde de yer aldığı ve 2. sezonunun tüm bölümleriyle yakında izleyicilerle buluşacak olan dizinin yeni sezonuna ait ilk teaser yayınlandı.

Deniz Tezuysal’la birlikte Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ve Sergen Deveci’nin rol aldığı dizinin yeni bölümlerinde de Bonkis ekibini yine sayısız serüven bekliyor. ‘Bonkis’ 2. sezonunda; çok daha renkli, ilham verici ve umut dolu bir hikaye ve Deniz’in “feminist pavyon” maceraları izleyenleri kahkahalara boğmaya aday görünüyor.

Yönetmen koltuğunda Michael Önder’in oturduğu ‘Bonkis’,  yakında BluTV’de olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu