Dijital Platformlar

BluTV dizisi İlk ve Son ne zaman yayınlanacak?

BluTV’nin 25 Ağustos’ta yayınlanacak olan yeni özel yapım dizisi ‘İlk ve Son’dan ses getiren fragman yayında. BluTv’nin yapımını üstlendiği ‘İlk ve Son’un yayın tarihi belli oldu.

BluTV’nin 25 Ağustos’ta yayınlanacak olan yeni özel yapım dizisi ‘İlk ve Son’dan ses getiren fragman yayında. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, BluTv’nin yapımını üstlendiği ‘İlk ve Son’un yayın tarihi belli oldu.

Yayınlanan yeni fragmanda Deniz ve Barış çiftinin birbirine tutkuyla bağlı, öfkeyle iletişim kuran, arzu dolu, bir o kadar saldırgan, klişe aşk izlencelerinden uzak, gerçek bir ilişkinin çıplak öyküsü anlatılıyor. Oldukça ses getiren fragman dizinin bekleyenleri için duygusal ve heyecan dolu bir seyir vadediyor.

İlk ve Son 25 Ağustos’ta BluTV’de

Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku ve sancı dolu hikayesini izleyiciyle buluşturacak olan dizi; 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşanmalarına uzanan, bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkânsız aşk hikayelerinin, başlangıç ve sonuç ilişkisini eş zamanlı izleyicisine aktaracak. İzleyen herkesin kendi ilişkileriyle yüzleşmesine neden olacak, sevgililiğin ve evliliğin iyi – kötü dönemlerini eş zamanlı izleyeceğimiz bu dönüşüm yolculuğu için geri sayım başladı.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yeni özel yapım dizisi “İlk ve Son” 25 Ağustos’ta BLUTV’de başlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu