Dijital PlatformlarİnternetMedya

BluTV ve Fox Network Group’dan işbirliği… The Walking Dead’in de aralarında olduğu birçok yapım BluTV’de

Fox grubu ile BluTV arasında işbirliği… FOX TV’nin sevilen yerli yapımlarının yanı sıra FX kanalının dünyaca ünlü iddialı yapımlarının tüm sezonları da BluTV’de’n izlenebilecek. BluTV’nin bu son hamlesinin dijitaldeki yarışta platformun elini güçlendireceği konuşuluyor.

FOX VE FX İÇERİKLERİ BLUTV’DEN İZLENEBİLECEK

FOX Networks Group bünyesindeki FOX TV ve dünyanın en iddialı yabancı dizilerini Türk izleyicisiyle buluşturan FX’e ait birçok yapım, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV’de yerini aldı. Artık BluTV üyeleri istedikleri anda FOX’un en sevilen dizilerine ve FX’in  yabancı dizi ve animasyonlarına BluTV üzerinden online olarak ulaşabiliyor. Ayrıca her iki kanalın da canlı yayınına yine BluTV üzerinden erişilebiliyor.

The Walking Dead & Legion tüm sezonlarıyla BluTV’de

Yayınlandığı ilk günden bu yana televizyon dünyasında bir fenomene dönüşen ve dünyanın 125 ülkesinde milyonlarca kişinin izlediği FX dizisi “The Walking Dead” BluTV’de hayranlarıyla buluşuyor. “The Walking Dead’in en yeni bölümleri Amerika yayınından bir gün sonra canlı yayınla FX’ten takip edilebiliyor.Yeni sezon bölümleri FX yayınından hemen sonra ise BluTV üzerinden izlenebiliyor. Ayrıca dizinin bugüne kadar yayınlanmış tüm sezonları da izleyicilerin istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilmeleri için BluTV’de yer alıyor. Marvel’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan ve büyük beğeni toplayan Legion’ın tüm sezonları da platformda izlenebiliyor. FX, ayrıca American Horror Story, The Simpsons, Legion, The Americans, Atlanta ve The Gifted gibi iddialı yapımlarını da Amerika yayınını yakın takiple Türkiye’deki izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Kadın, Bizim Hikaye, Savaşçı ve gençlerin favorisi 4N1K: İlk Aşk bundan böyle FOX’un dijital mecralarının yanı sıra ilk bölümlerinden itibaren BluTV’de de yer alıyor.

“Amaç Pay TV pazarını büyütmek”

BluTV ile gerçekleştirilen bu yeni iş birliğini değerlendiren FNG Türkiye Tematik Kanallardan Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni Yadigar M. Belbüken konuyla ilgili açıklamasında; “Her zaman belirttiğimiz gibi, amacımız Pay TV pazarını büyütmek. Bu sebeple dünyanın en iyi konumlandırılmış tematik kanallarını Türkiye’ye özel bir şekilde yayına hazırlayıp platform ortaklarımız ile mümkün olduğunca çok izleyiciye ulaştırmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda izleyicilerimizin istedikleri anda istedikleri yerde erişebilecekleri içerikler sağlamak adına dünyanın en iyi stüdyoları ile anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu sayede hem FX kanalımız BluTV’de yayında olacak hem de üyeler FX ve FOX’un en öne çıkan içeriklerinin tüm bölümlerine BluTV üzerinden istedikleri zaman erişebilecekler.” şeklinde konuştu.

The Walking Dead ve Legion Blu TV’den izlenebilecek

BluTV İçerik Müdürü Deniz Şaşmaz Oflaz da “Abonelerimizden gelen yoğun talepleri de göz önünde bulundurarak The Walking Dead ve Legion gibi iddialı dizileri BLUTV’nin zengin içerik kataloğuna katmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. FOX Network Group ile başlatmış olduğumuz iş birliği doğrultusunda abonelerimiz bu dizilerin tüm sezonlarını izleyebiliyor ve FX kanalını da diledikleri zaman takip edebiliyorlar. Bu başarılı ortaklığın büyüyerek devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu