Dijital Platformlar

BluTV’den Netflix’e olay Friends göndermesi…İki platform, bu kez Twitter’dan “kapıştı”

Netflix Türkiye’nin resmi sosyal medya hesabından Friends dizisiyle ilgili yapılan paylaşım sosyal medyada dikkat çekti. Yapılan paylaşımda Friends’in 1 Nisan’dan itibaren izlenebileceği duyuruluyordu. BluTV’den Netflix’in bu paylaşımına oldukça manidar başka bir paylaşımla cevap verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım dikkat çekti. Söz konusu paylaşımda “Friends 1 Nisan’da geliyor diye ‘Şaka mı bu?’ diyenleriniz var görüyorum, bunun şakası mı olur.” ifadesine yer veriliyordu.

 

Netflix’in bu paylaşımına Türkiye’nin ilk kapsamlı yerli dijital platformu BluTV’den ilginç bir karşılık geldi. Blu TV’nin resmi Twitter hesabından bu paylaşıma yönelik açık bir gönderme bulunuluyordu. Blu TV Twitter hesabından yapılan manidar paylaşımda “#Friends‘i izlemek için beklemek mi? Asla! 6 arkadaş, 236 bölüm, 10 sezon, ayda 9,90 TL’ye, şimdi, sadece BluTV’de.” şeklindeki paylaşım ise dikkatlerden kaçmadı.

İki dijital platformun Twitter’dan “kapışma”ları kullanıcılarda tebessümle karşılandı.

 

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu