Dijital PlatformlarYerli Dizi

BluTV’nin gençlik dizisi Hiç’in yayın tarihi ne zaman?

Türkiye’nin önde gelen video platformlarından birisi olan BluTV, geçtiğimiz günlerde yeni projesi ‘HİÇ’i duyurmuştu. Merakla beklenen ‘HİÇ’in ilk tanıtımı seyirciyle buluşurken dizinin yayın tarihi de belli oldu. ‘HİÇ’ 19 Şubat Cuma akşamı BluTV’de başlıyor.

 

Özel yapımlarıyla ses getiren BluTV, 19 Şubat’ta yeni gençlik dizisi ‘HİÇ’i kullanıcıları ile buluşturacak. Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi ilgiyle takip edilen TikTok fenomenlerini bir araya getirmesiyle dikkat çeken ‘HİÇ’in çok konuşulacak ilk tanıtımı yayınlandı.

Kibir, açgözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği ‘HİÇ’te, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.

Merkezine gençlerin deneyimlediği sınıf ayrımını ve yaşam mücadelesini alan ‘HİÇ’ kurulan sert dünyası ve gerçekçi karakterleri ile 19 Şubat Cuma akşamı sadece BluTV’den yayınlanacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu