Yerli Dizi

BluTV’nin yerli dizi atağı devam ediyor…Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’li diziden ilk kareler

Blu TV’nin yeni dizi projesi atağı… Ünlü oyuncular Burak Deniz’le Dilan Çiçek Deniz’in başrolleri paylaştığı Yarım Kalan Aşklar’dan ilk kareler basınla paylaşıldı. BluTV; Bozkır, Masum, Behzat Ç.’den sonra ses getiren yerli dizi projelerine Yarım Kalan Aşklar dizisiyle devam etmek istiyor.

TİMS/B İMZASI TAŞIYOR

Çekimleri haziranda başlayacak Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi Yarım Kalan Aşklar, geçirdiği trafik kazasında ölüp yeni bir bedende dünyaya dönen Ozan’ın öyküsünü anlatıyor.

İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci Elif’le evlenmek üzeredir ama birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo, korkunç bir olayla son bulur: Ozan, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeder. Ardından başka bir bedende geri döner. Önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak…

DİZİ USTA YÖNETMEN UMUR TURAGAY’A TESLİM EDİLDİ

TIMS&B Productions imzalı Yarım Kalan Aşklar’da Ozan’ı Burak Deniz, Elif ise Dilan Çiçek Deniz canlandırıyor.

Dizinin senaryosu, Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’a ait. Yönetmeniyse Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımlarla tanınan deneyimli isim Umur Turagay.

Yarım Kalan Aşklar, Blu TV’de yayınlanacak. Dizinin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı