Yaşam

Bodo ile Hediye ve Sürpriz Anlayışına Farklı Bir Boyut Kazandırın!

Hediyeler, her şey monoton giderken başımıza gelen en güzel şey olur. Kendiniz uğraşmadan ve istemeden sizi düşünülerek alınmış bir hediye. Binlerce yıldır süregelen hediyeleşme geleneği, hayatımızın bir parçası olmuştur. Sabah siz evden çıkmadan annenizden aldığınız dua da hediyedir, su verip büyüttüğünüz çiçeğinizin bir baktığınızda çiçek açması da. Aceleniz olduğu için önünüzde ki kişinin size sırasını vermesi de. Hediyeleri sınırlandıramayız.

Karşılık beklemeden ve sizi mutlu etmek için yapılan her şeydir hediye. Sevinç verir, heyecan uyandırır. Bir de beklemediğiniz anda geldiğinden şaşırtır. Bodo.com gibi. Bodo, sizlere hediyenin bir objeden çok daha fazlası olduğunu gösterecek deneyimler sunuyor. Yine hediye paketlerinde sunabileceğiniz bu kutulara gökyüzünü bile sığdırabilirsiniz. Evet bu doğru! Gökyüzünü, bulutları, denizleri, dağları ve ormanları. En çok da hayallerinizi sığdırabilirsiniz. İnsanların en çok ilgi duyduğu alanlardan, en güncel ve trend aktivite, eğitim, gezi, tatil gibi deneyimleri tek bir platformda birleştirerek sizlerin beğenisine sunuyor.

 

Erkeklere hediyeler

Çevrenizdeki erkeklere hediye alırken hiç zorlandığınız oldu mu bilmem ama bodo.com da zorlanmayacağınızı garanti edebiliriz. Silahlar, arabalar, uçaklar, sanal oyunlar, heyecan dolu aktiviteler, yatlar ve masajlar. Bodo’da daha neler neler var! Babanıza, erkek kardeşinize, erkek arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize, oğlunuza, patronunuza, öğretmeninize ya da akrabalarınıza; bir hediyeyle yaşamına güzellik katmak istediğiniz herkese özel deneyimler bodo.com’da! Küçüklüğünden beri havacılıkla ilgilenen ve ilerde eğitimini buna göre şekillendirmeyi düşünen oğlunuzu, ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ hediyesi kadar ne mutlu edebilir ki? Pek çok erkek gibi silahlara özel bir ilgisi olan eşinize, ‘’Poligon’da Silahla Atış’’. Macera sever erkek arkadaşınızı, maceranın en tepesine çıkarın: ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’. Babalar Gününde, biricik babanızı yepyeni bir heyecanla tanıştırın: ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’. En özel fırsatlar, en beğenilen hediyeler burada https://bodo.com/tr/hediyeler/ !

 

Kadınlara hediyeler

Hayatınızdaki en özel, en narin varlıklar. Kalpleri sevgi dolu kadınlar. Anneniz, eşiniz, sevgiliniz, kız arkadaşınız, prensesiniz (kızınız), patronunuz, öğretmeniniz, teyzeleriniz kısaca sizin için özel olan tüm kadınlara en şık deneyimler bodo.com’da! Çok yakın olduğunuz teyzenize ve biricik annenize, Dünya Kadınlar Gününde eğlenceli bir eğitim verin: ‘’Macaron Yapım Dersi’’. Tatlı yapmayı çok seven sevgilinize, yılbaşı hediyesi olarak taptatlı bir deneyim: ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’. Araba ile gezmeyi seven kız kardeşinize, farklı hisler yaşatın: ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Türk yemekleriyle yeni tanışan ve çok beğenen kız arkadaşınıza doğum gününde en keyifli deneyimi sunun: ‘’Türk Mutfağı Yemekleri Yapım Dersi’’. Kızınızla hafta sonunu güzel değerlendirin diye: ‘’İki Kişi için Ormanda Bisiklet Turu’’. Eşinizle müziğin romantik büyüsüne kapılın diye: ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’. Bodo ile içinizdeki enerjiyi keşfedin!

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu