Yerli Dizi

Bodrum Masalı ‘da gün değiştiren diziler kervanına katıldı

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı ile ilgili flaş gelişme… Bir ara aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Bodrum Masalı gün değiştiriyor. Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği ve kadrosunda Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Kanal D’nin yeni dizisi ‘Bodrum Masalı’nın yayın günü değişti.

BODRUM MASALI PAZAR GÜNLERİ YAYINLANACAK

Bodrum Masalı bundan böyle artık pazar günleri saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak… Dizi, bi,lindiği gibi daha önce Perşembe günleri ekrana geliyordu. Bodrum Masalı perşembe akşamları; Cesur Yürek, Vatanım Sensin, Yeter, Yüksek Sosyete gibi dizilerle reyting rekabetine giriyordu.

Bodrum Masalı en son yayınlandığı 20 Ekim Perşembe akşamı Total’de 9. AB kategorisinde ise 6. olabilmişti. Vatanım Sensin’in de perşembe günü yayınlanmaya başlamasıyla rekabet daha da tırmandı.

YENİ GÜNÜNDE HANGİ DİZİLERLE YARIŞACAK?

Pazar günü yayınlanacak olan Bodrum Masalı, yeni gününde; Seviyor Sevmiyor, Hayat Bazen Tatlıdır, O Hayat Benim, Baba Candır dizileriyle yarışacak.

Bodrum Masalı’nın yeni gününde nasıl bir reyting performansı göstereceği merak ediliyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı