Yerli Dizi

Bodrum Masalı’nda oynayacak olan Nejat İşler ne kadar ücret alacak?

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in yeni sezonda hangi dizinin oyuncu kadrosunda olacağı merak ediliyordu. Kanal D’de ekrana gelen Bodrum Masalı adlı diziden yapılan teklife “evet” diyen başarılı oyuncu hayranlarını bir hayli sevindirdi. Nejat İşler’in Bodrum Masalı’ndan haftalık 25 bin, aylık 100 bin T alacağı haber veriliyor. Teklifi kabul eden ünlü oyuncu Nejat İşler’in bu teklifi başkanı olduğu Gümüşlükspor için kabul ettiği bildiriliyor.

Nejat İşler 2013’te ‘İntikam’da oynamış, sonrasında rahatsızlanınca dizi defterini kapattığını açıklayıp Bodrum’a yerleşmiş ve birçok teklifi reddetmişti. Nejat İşler 4 yıllık kuralını bozdu. Kanal D’deki ‘Bodrum Masalı’nda rol alacak.Başarılı oyuncu izleyicisi karşısına Gözde’nin (Toprak Sağlam) baba bir, anne ayrı kardeşi Bora karakteri ile çıkacak.

Haftalık 25 bin, aylık 100 bin TL’ye “Evet” diyen oyuncu bu teklifi başkanı olduğu Gümüşlükspor için kabul etti. Nejat İşler ayda 20 bin TL’yi kulübüne aktaracak. Nejat İşler’i dizinin kadrosuna girmesi için ikna eden kişi ise eski rol arkadaşı Şevval Sam.

İşte Nejat İşler’in Bodrum Masalı dizisinden medyaya ulaşan karesi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu