AstrolojiYazarlarımız

Boğa burcuna geçmeye hazırlanan Mars burçları nasıl etkileyecek?

11 Mart’ta 0 derece Boğa burcunda ilerleyecek olan Mars gezegeni Koç’ta geri giden Venüs’le ilginç bir etkileşim yaratıyor. 22 Nisan’a kadar Boğa burcunda ilerleyecektir. Koç burcunun yöneticisi  Mars yüksek bir enerjinin ifadesidir. Boğa burcunun yöneticisi Venüs güzelliği ve zerafeti temsil ederken; Mars daha saldırgan ve sahip olma duygularını ortaya çıkarır. Bireysel ve benmerkezcidir. Uzlaşmayı zorlaştırır. Venüs retrodayken Marsın Boğada ilerlemeye başlaması ilginç durumların ve kaoslar yaratabilir.  Yönetici gezegenlerini birbirlerinde misafir edecek olan bu etkileşimde çılgın aşklar ortaya çıkabilir. Eski sevgililer yeniden bir araya gelebilir. ‘’ bu aşk ille de benim olacak olgusu içinde hareket edilecek durumlar ilişkilerde zorlayıcı bir etki yaratacaktır. Mars sabit bir burç olan Boğa’da gücünü saklar zayıflatır.  Hani enerjisini toprağın altına verip nötürleşme durumları gibi düşünebiliriz. . Tepkilerimizi kontrol altında tutmalıyız. Kıskançlık duygularımız atağa kalkabilir. Emlak ev alım satımı iyi sonuç vermeyebilir.

Mars 12 burcu nasıl etkiliyor?

KOÇ

Mars para kazanma konusunda enerjilerini arttırıyor. Çok çalışıp çok kazanacaklar. Yatırım duyguları artıyor. Hızlı hareket edecekler. Sinirli olmaları yüzünden çevresine kırıcı davranabilirler. Venüs Retrosu yüzünden İstedikleri konulara ulaşırken daha çok yorulacaklardır. . Gereksiz masraflar yüzünden canları sıkılabilir. Fakat Uzun zamandır satın almak için aradıkları bir eşyada aniden karşılarına çıkacaktır.

 

BOĞA

Kişisel anlamada kendilerini çok güçlü hissedecekler. Öfkelerini kontrol etmelidirler. Buyurgan tavırları ile çevresinde dikkat çekecekler. Mars cazibelerini arttırıyor.  Venüs retroda gizli aşk dedikodularına hedef olabilirler. Bulundukları ortamda ilgi çekici davranışlarıyla adlarından söz ettirecekler. Para kazanma konusunda daha çok çalışacak , yorulacaklar  ve gelirlerini arttıracaklar fakat bir o kadar fazla harcama içgüdülerini dengelemelidirler.

İKİZLER

Duygu  karşılığı söz konusu. Çevresinde kendisinden saklanan bir çok sırra vakıf olabilir. Özellikle aşk hayatıyla ilgili gerçekler ile yüzleşebilir. İçsel kaygılar ve güvensizlik duygularıyla başa çıkmayı öğreneceklerdir. Yaşanan olaylarda geri planda kalmayı bilerek, yaşamlarını kolaylaştırabilirler. Ani öfkeler zararlı olacaktır. Bir  çok dedikodu duyacaktır. Gizli yardımlaşmalarda söz sahibi olacaktır.

YENGEÇ

Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar için temkinli olmalılar. Grup çalışmalarında yenilikler ilgisini çekecektir. Uyumlu başlayan beraberlikler daha sonra Marsın enerjisiyle birden bozulabilir. Çevrelerini motive etme konusunda başarılı hedefler çizeceklerdir. Arkadaşlar arasında yaşanan dedikodulardan etkilenebilirler.  Uzun süredir devam eden arkadaşlıklar son anda bitebilir. Bekledikleri terfiler gelecektir.

blank

ASLAN

Mars kariyerlerine büyük destek veriyor. İletişim konusunda başarılı çalışmalar içinde olacaklar. Liderlik ve ön görülük yetenekleri ortaya çıkıyor. Hırsları ve cesaretleri tavan yapıyor. Mesleki anlamda iddialı davranacaklar. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir. Mantıklı işler beraberce yapabilirler. Gelir kaynakları  artıyor. Size gelecek öneriler, bilgi dağarcığınızın artmasına neden olacak ve önünüzü açacak. Paranızla ilgili hiç kimseye sır vermek istemeyeceksiniz. . Geçmişten bu yana beklediğiniz fırsatların birden bire ortaya çıktığını göreceksiniz.

BAŞAK

iletişim evinizde güçlü hayaller ve hayalleriniz yaşama geçirme şansı veriyor. . Fazla hareketli olacağınız bu günlerde, dikkatli olmalı ve ufak tefek kazalara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak.

TERAZİ

Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İşinizle  ilgili talepleriniz konusunda istediğiniz şartları sağlayacaksınız. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz.. Hukuksal konularda istenmeyen sorunlarınız çıkabilir.

AKREP

Mars  sizi farklı yapıyor.. Mars , aşk konusunda artık eskisi gibi düşünmeyeceğinizi ve hayata karşı daha radikal kararlar alacağınızı söylüyor. Özellikle, sabır isteyen konularda başlangıç yapmak için önünüzde önemli konular var. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın.  Çünkü, dostlarınızın davranışlarından bile çeşitli anlamlar çıkarabilir ve kendinizi kapatabilirsiniz. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz.

YAY

Mars çalışma ve sağlık evinizi etkiliyor.  Verdiğiniz kararları uygulamanız için yolunuzu aydınlatmaya ve büyük nimetlerinden yararlanmanız için emrinize amade olmaya hazır. Şimdi gerek ilişkiler gerekse yaşamınız için yeni kararlarını uygulamak durumundasınız. Karşınıza çıkacak fırsatlar aracılığıyla, gelişim sağlayabileceğinize inandığınız alanlarda cesur olmak durumundasınız. Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz..

OĞLAK

Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşkı Mars  size sunacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi i istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Partnerinizin üzerinde etkiniz güçlü bir şekilde hissedilecek. Bazılarınız, uzun sürecek duygusal ilişkilerin temellerini atacaksınız. Yalnız olan Oğlaklar yeni tanışma fırsatlarının olacağı aktivitelere katılacaklar. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz.

KOVA

Mars  aile ve yuva evinizde ilerliyor ve  retro Venüs’le   etkileşim yapıyor. Kararlı ve yardımsever duygularınız sizi çevrenizde sevilen bir kişi yapacaktır. Birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. İş arayan arkadaşlarınıza gerekli müdahaleleri yapacak, görev alanlarınızı farklı alanlara kaydıracaksınız. Dostlarınızla haberleşmeleriniz artarken, bazıları uzak yollardan size ulaşacaklar. Çözüm bekleyen işler hız kazanırken, akraba ilişkileriniz yeniden bir potansiyel kazanacak.

BALIK

Mars iletişim evinizde.. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz.. Aile büyüklerinin katkıları da sosyal yaşamınıza bir hareket ve renk katabilir. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin  olumsuzluk verebileceğini bilmeliler.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL-MEDYABEY

 

 

 

 

 

 

 

Başa dön tuşu