Medya

Bomba iddia!… Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya işsiz mi kalacak!

Bugün çıkan ve medya kulislerinde bomba etkisi yapan bir iddia ortalığı hareketlendirdi. İddiaya göre Fox TV, tıpkı Acun Ilıcalı’nın TV8’de yaptığı gibi haberlerden tamamen çekilerek bir eğlence kanalına dönüşeceği iddia edildi. İddia doğru çıkarsa ana haber bültenleri ve izlenen sabah haberleriyle kanalın yüzleri olarak da dikkat çeken Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’ya ne olacağı merak konusu oldu.

FOX TV HABER MERKEZİNİ KALDIRACAK İDDİASI

Fox TV’nin tamamen eğlence kanalına dönüşeceği ve artık TV8 gibi haber bültenlerine yer vermeyeceği iddiasını dile getiren haber ortalığı hareketlendirdi. İddiaya göre Fox TV haber merkezini tamamen lağvedecek ve de tamamen bir eğlence kanalına dönüşecek. Böylesi bir durumda aldıkları yüksek reytinglerle dikkat çeken Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın akıbetlerinin ne olacağı sorusu gündeme geldi.

İddia hakkında gerek kanaldan gerekse iki ekran yüzünden henüz bir yalanlama ya da bir açıklama gelmemesi dikkat çekiyor.

MESUT YAR OLAYI KÖŞESİNE TAŞIDI

Posta gazetesinden Mesut Yar, konuyu köşesinden gündeme taşıdı. Konunun kesin olmamakla birlikte ortada ateş yoksa bile duman olduğunu söyleyen Mesut Yar’ın yazısından o bölüm:


Ateş yok ama duman var

Bu çok acayip bir söylenti. İddiaya göre FOX önümüzdeki dönemde TV8 gibi bir eğlence kanalına dönüşerek reyting rekoru kıran habercilerini yeni kuracağı haber kanalında değerlendirecekmiş…

Bu tip kulislere itibar eden bir adam değilim, böyle bir şeye de ihtimal vermiyorum ama bu söylentinin dumanı bir hayli yoğun. Dur bakalım!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu