Televizyon

Boomerang TV’den çocuklara sürpriz: Mush Mush ve Arkadaşları

Mush Mush ve Arkadaşları, aile boyu kahkahanın adresi Boomerang TV’de çocuklarla buluştu. Animasyon kalitesiyle ailelerin de gönül rahatlığı ile çocuklarına izlettiği sevimli mantarların eğlenceli maceraları hafta içi her gün 17.15’te Boomerang TV’de yayınlanacak.

“Mush Mush ve Arkadaşları” Boomerang TV’de

Mush Mush ve Arkadaşları, eğlenceli, komik ve neşeli çizgi filmlerin buluşma adresi Boomerang TV’de çocuklarla tanıştı. Yakın arkadaşları Lilit ve Chet’le maceradan maceraya koşan Mush Mush, hafta içi her gün saat 17.15’te çocukları Boomerang TV’de çocukları bekliyor.

Meraklı ve maceraperest Mush Mush; dürüstlüğü ve parlama yeteneğiyle tanınan Lilit ve rakamlar ile ince detayları seven Chet’le beraber vahşi yaşamın eğlenceli yanlarını keşfediyor.

Bir çocuğun gözünden anlatılan sevgi dolu hikâyede, Mush Mush ve arkadaşları eğlenceli maceralarda yeteneklerini ortaya çıkaran yeni deneyimlere adım atıyor.

Boomerang TV’de yeni çizgi filmlerin yanı sıra, www.boomerangtv.com.tr adresinde de eğlenceli oyunlar ve neşeli çocuklara yönelik videolar yayınlıyor. Boomerang TV’nin Youtube kanalında yer alan ‘kendin yap’ videoları ile çocuklar hem eğleniyor hem de keyifli zaman geçiriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu