Yerli Dizi

Börü dizisi Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz karşısında kaçıncı oldu?

Star TV’de ilk bölümü ile ekrana gelen Börü dizisinin Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin karşısında ne kadar reyting alacağı ve kaçıncı olacağı merak ediliyordu. Börü ilk bölümüyle Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’i geçemedi.

BÖRÜ DİZİSİ ZİRVEYİ SARSAMADI

28 Şubat tarihinde; ATV’de yayınlanan “Sen Anlat Karadeniz” dizisi Genel/Total kategorisinde 1. olurken onu 2. sırada TRT 1’de ekrana gelen “Diriliş Ertuğrul” dizisi ve 3. sırada ise “Sen Anlat Karadeniz”in özeti izledi.

BÖRÜ’DEN VASAT BAŞLANGIÇ

AB kategorisinde ise “Diriliş Ertuğrul”un zirvedeki yeri değişmedi. Onu 2. sırada “Sen Anlat Karadeniz” izlerken, 3. “Diriliş Ertuğrul”un özeti oldu.

Dün akşam ilk bölümü yayınlanan Star TV’nin 6 bölümlük dizisi “Börü” ise Genel/Total ve AB kategorilerinde 6. sırada yer aldı. Börü, ABC1 kategorisi,nde ise  7. sırada yer aldı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Heyecan katacaz derken bütün hikaye içiçe girmiş bana göre çekim kalitesi düşük,ışık yetersiz bir bölüm olmuş… geride kalması normal…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu