Yaşam

Boş duvarlarınızı nefis kanvas tablolar süslesin!

Yaşadığımız mekanlar ya da en sıcak ifadesiyle evlerimiz… İster lüks bir sitenin içinde olsun isterse sıradan bir mahallenin ıssız bir köşesinde yer alsın.  Hepimizin sığındığı, adeta krallığımızı ilan ettiğimiz alternatifsiz mekanlar… Hangi standartta yaşıyorsanız yaşayın evinde olup da rahat etmeyenimiz var mı? Dışardaysak bir an önce varmak istediğimiz çoğu kez bizi içinde sevdiklerimizin beklediği evlerimiz herkes için son kale işlevi görüyor. Bu mekanlarda rahat etmek ya da hayallerimizi evlerimizin boş duvarlarına yansıtmak artık daha kolay ve de daha ekonomik.

İÇ DEKORASYONDA KANVAS TABLO SEÇENEĞİ

Sadece yaşadığımız mekanlarda da değil, çalıştığımız ya da bir nedenle içinde vaktimizi geçirdiğimiz mekanları daha yaşanılır daha pozitif ortamlar haline getirmek biraz da bizlerin elinde. Artık “Bomboş duvarlara mahkum değiliz” algısı giderek güçleniyor. İnsanlar içlerinde zaman geçirdikleri mekanları daha yaşanılır kılmak ve olumlu bir hava oluşturmak için çeşitli objelerden ve güzel çağrışımları tetikleyen tablolardan faydalanıyorlar.

Kanvas Tablo seçeneği son yıllarda ev ve işyeri dekorasyonunda öne çıkan tercih olarak dikkat çekiyor. Özellikle hat yazılı tablolar alanında güzel örneklerin sergilendiği kanvas tablolar meraklıları için hem estetik hem de ekonomik açıdan oldukça cazip.

HAT SANATINDAN KLASİK ESERLERE…

Mobilyanızla uyumlu renk seçeneklerinin yanı sıra ebat olarak da çoklu seçeneklerin sunulması işinizi kolaylaştırıyor. Hat sanatının güzel örneklerinden olarak Allah lafzı, besmeleyi şerif, tabloların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Yekpare tablolarla birlikte parçalı kanvas tablolar da hem göze hem de ruha hitap ediyor.

blank

Bunun dışında, resim alanında dünya çapında şöhret bulan yüzlerce yıl önce yaşamış klasik ressamların muazzam tablolarını tercih edenlerin sayısı oldukça yüksek. Leonardo Da Vinci, Claude Monet, Vincent Van Gogh, Frida Kahlo, Andy Warhol, Michelangelo, Pablo Picasso, Salvadol Dali, Wassily Kandinsky gibi dünyaca ünlü klasik isimlerin muhteşem eserlerine duvarlarında yer vermek sanatseverlerde heyecan uyandırmaya yetiyor.

MEKANLARI İLHAM VERİCİ KILMAK İÇİN…

Yaşadığımız mekanların enerjisini olumlu anlamda değiştirmek mekanları daha ilham verici kılmak için günümüzde büyük paralar harcamaya gerek yok. Sizde güzel çağrışımlar yapacak tablo seçeneklerinden birine karar karar vermek yeterli olacaktır.

“Kanvas Tablo” ile ilgili çeşit ve fiyat seçenekleri için aşağıdaki linke tıklayın

https://www.kanvastablomarket.com/

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu