Magazin

‘Boşanacaklar” haberlerine Necati Şaşmaz’dan açıklama

Necati Şaşmaz ile eşi Nagehan Şaşmaz’ın 6 yıllık evliliğinde ciddi bir krizin yaşandığına dair haberler medyanın gündemindeydi. Necati ve Nagehan Şaşmaz avukatları aracılığıyla ortak bir açıklama yaptı.

NECATİ ŞAŞMAZ HABERİ YALANLADI

Necati Şaşmaz’ın 2012 yılının aralık ayında nikah masasına oturduğu Nagehan Şaşmaz’ın evliliğinde bir krizin baş gösterdiği iddiası şok etkisi yarattı. Söz konusu haberlerde 5 yaşında Ali Nadir ve 1 yaşında Yusuf Emir adlarında iki de çocukları olan çiftin arasının bir süredir açık olduğu iddia ediliyordu.

İddialar bununla da sınırlı değildi. Nagehan Şaşmaz’ın eşine çok sinirli olduğu, görüşme taleplerini reddettiği ve boşanmak istediği yolundaki haberler öne çıktı.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ise yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı. Ünlü oyuncu, bunun yeni dizisi “Nöbet 7/24” öncesi bilinçli yapılan bir karalama kampanyası olduğunu belirterek; “İddialar asla gerçeği yansıtmıyor. Dizi öncesi bu tür karalayıcı haberlerin çıkması manidar.” ifadelerine yer verdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

KAMUOYUNA DUYURU

Bugün medyada yer alan ve M. Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz’ın evliliğiyle ilgili yapılan spekülatif haberden ötürü kamuoyunu aydınlatma zarureti doğmuştur.

M.Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz’ın müşterek çocuklarıyla devam eden mutlu evliliğinin asılsız haberlerle; M.Necati Şaşmaz’ın kamuoyu nezdindeki itibarını ve toplumdaki olumlu algısını yıkmayı hedefledikleri sarihtir. Ne var ki; mezkur haberlerle bunu başaramayacakları
da bir o kadar açıktır.

Yine bu tür mesnetsiz haberlerin M.Necati Şaşmaz’ın yer alacağı ve bugüne dek olduğu gibi bugünden sonra da gerek yurt içinde gerekse yurt dışında adından söz ettirecek projelerin konuşulduğu bir dönemin öncesinde servis edilmesi de manidardır.

Yinelemek gerekirse sözde haber içeriğinin tümü gerçeğe aykırı olup bundan sonra yapılacak tüm yalan haberler ve ilgilileri hakkında her türlü hukuki yollara ivedi bir biçimde başvurulmaktan kaçınılmayacaktır.
Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

M.Necati ŞAŞMAZ – Nagehan ŞAŞMAZ
Adına Av. H. Ersan ALİOĞLU

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı