Magazin

Boşandığı gün sevgilisiyle fotoğrafları yayınlandı

Onların evlilikleri kadar boşanmaları da olay oldu. Rafet El Roman eski eşi Ceren Kaplakarslan önceki gün Almanya’da anlaşmalı olarak resmen boşandılar. Daha boşanma haberi taptaze iken Rafet El Roman’ın sevgilisi Tuvana Türkay ile sarmaş dolaş fotoğrafları yayınlanmaya başladı. Magazin kulislerinde artık en çok konuşulan konu bu ve sorulan sorular şu şekilde: 2 yıllık evliliğin bitmesine sebep olan ihanet miydi, ve öteki kadın Tuvana Türkay mıydı?

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada yaşadıkları hakarete kadar uzayan polemiğin ardından boşanma sonrası Rafet el Roman’ın “Tüm olumsuzluklara rağmen Ceren’i her zaman güzel hatıralarla anacağım. Ona mutluluk dilerim.” açıklaması şaşırttı. Ama asıl şaşırtan bu açıklamanın da ardından yayınlanan fotoğraflar oldu.

İddiaya göre Rafet El Roman oyuncu Tuvana Türkay’la geçen hafta aşk yaşamaya başladı. Tuvana Türkay Ata Demirer ile oynayacağı film için İzmir’de çekimlerden ilk fırsat bulduğunda Rafet El Roman’ın yanına Amsterdam’a gitti. Rafet El Roman’ın ise sosyal medyada Tuvana Türkay’ın “Her yerden geçeriz gölgelerden ne çare” notu ile paylaştığı bir fotoğrafın altına “Geçeriz elbet” diye cevap yazması iddiaları güçlendirdi.

 

Öte yandan Ceren Kaplakarslan ise boşanmanın ardından Rafet El Roman ile geçtiğimiz hafta yaşadıkları hakaretli polemikle ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğini ve kamuoyuna açıklamalarda bulunacağını belirtti. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan, Almanya’nın Dieburg kentinde avukatlarının katıldığı duruşmayla boşanırken; tarafların imzaladıkları evlilik sözleşmesi nedeniyle ikili arasında mal paylaşımı yapmadıkları belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu