Magazin

Boşandılar!.. Angelina Jolie ile Brad Pitt artık bekar…

İkisi de birbirine çok yakışıyordu. İkisi de karşı cinsin gözdeleriydi. Evlenmeleri mutlulukla karşılanmıştı. Yıllar içinde öz ve evlat edindikleri çocuklarıyla sık sık gündeme geliyorlardı. Boşandılar, boşanacaklar, barışıyorlar haberleri sonrasında kesin haber geldi. Ünlü çift boşandı. Holywood’un en gözde çifti Angelina Jolie-Brad Pitt artık bekar…

Ünlü çift Angelina Jolie ve Brad Pitt’in yaklaşık bir yıldır süren boşanma davasından sonuç çıktı. Eylül 2016’dan beri devam eden boşanma davası sonucunda çift resmen boşandılar. Hollywood dünyasında isimlerinin birleştirilmesiyle oluşan “Brangelina” lakabı artık tarih oldu.

Us Weekly’nin haberine göre, çifte yakın kaynaklar, Angelina Jolie ve Brad Pitt’in resmen boşandığını belirttiler.

Pitt yuvayı kurtarmak için çok uğraşmıştı, son ana kadar barışmaları bekleniyordu

Haberde yer alan iddialara göre Brad Pitt son ana kadar evliliğini kurtarmaya çalıştı bu nedenle de boşanma davası uzun sürdü. Ancak Jolie’nin bir arkadaşının Us Weekly’ye verdiği bir röportajdaki iddiyaya göre “Pitt, boşanma sürecinde, bir aileyi kaldırabilme yetisini gösterseydi Jolie onu geri kabul edebilirdi. Pitt, Jolie’yi geri kazanmaya çok çalıştı. Bu nedenle alkolü bıraktı. Herkes onların yeniden birleşeceğini düşündü” diyen kaynak, “Boşanmaktan vazgeçtiklerini duyursalar, bu hiç de şaşırtıcı olmazdı.” demişti.

İngiliz Daily Mail gazetesine ise çifte yakın olan bir başka kaynak “Boşanma süreci yavaş ilerledi ama durumda bir değişiklik olmadı.” demiş ve evliliğin aslında çocukların hatırı için sürdüğünü iddia etmişti.

Yine US Weekly dergisinde yer alan bir habere göre; Pitt’in alkolü bırakması sayesinde çiftin barışma ihtimali gündeme gelmiş; son ana kadar çiftin barışacakları ümit edilmişti. İlgili haber şu şekildeydi: “Holywood’un en ünlü çifti Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin boşanmaktan vazgeçmiş olabileceği iddia edildi. Çiftin bir arkadaşı, Pitt’in alkolü bıraktığını, Jolie’nin bu durum nedeniyle boşanma davasında işlemleri durma noktasına gelecek şekilde yavaşlattığını anlatmıştı. Aynı kaynak Pitt’in Jolie’yi “yeniden kazanmak” amacıyla alkolü bırakmasının ardından çiftin boşanma davası konusunda aylardır hiçbir şey yapmadığını belirtmiş “Boşanmadan vazgeçildi. Aylardır davayı ilerletmek için hiçbir şey yapmadılar ve kimse de yapacaklarını düşünmüyor.” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu