Magazin

Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı aynı karede… Akıllara o soru geldi

Kasım ayında boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, aylar sonra ilk kez bir arada görüntülendi. Bir kız çocukları olan çift Çeşme’de objektiflere yakalandı.

ILICALI VE SUBAŞI BOŞANDIKTAN SONRA İLK KEZ BİR ARADA

Evliliklerini sürpriz bir şekilde sonlandıran Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, aylar sonra ilk kez birlikte görüntülenmeleri meraklı soruları da beraberinde getirdi.

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl kasım ayında Silivri Adliyesi’ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı. Daha sonra bir araya gelmeyen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı tatil yaptıkları Çeşme’de görüntülendiler.

İBRAHİM BÜYÜKAK VE EŞİ DE ORADAYDI

Birlikte objektiflere yakalanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın yanında İbrahim Büyükak ve eşi de aynı karede yer aldı.

BARIŞMA OLACAK MI?

Bu karenin ardından özellikle sosyal medyada ikilinin buluşmasının nedeni konuşulmaya başladı. Pek çok kullanıcı “Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın yeniden bir araya gelirler mi?” sorusuna adeta cevap aradı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı