Magazin

Boşanmanın ardından Birce Akalay, Sarp Levendoğlu için sessizliğini nasıl bozdu?

Sarp Levendoğlu ile tek celsede boşanmasının ardından kameralara küsen ve hiçbir şekilde açıklama yapmayan Birce Akalay önceki gece bir eğlence mekanı çıkışında objektiflere yansıdı. Kendisine sorulan sorular karşısında gazetecilere kısa bir açıklama yapan Birce Akalay konuyla ilgili sessizliğini bozarak son noktayı da koymuş oldu.

Önceki gece Asmalımescit Coridor Bar’da yakın bir arkadaşının doğnu gününe katılan ve çıkışta gazetecilerle karşılaşan Birce Akalay, tek celsede boşadığı eşi Sarp Leventoğlu’yla ilgili sorulan sorulara son noktayı koydu.

“Arkadaşlar hepinize saygı duyuyorum, lütfen sizde bana saygı duyun. Bu konu ile ilgili artık konuşmak istemiyorum, konu benim için kapanmıştır. Başka güzel şeyler sorun konuşalım” diyen Birce Akalay Sarp Levendoğlu ile ilgili aldatma iddialı haberlerin yayınlanmasından ardından dava açmış ve ayrılmıştı.

Akalay’a eski eşi hakkındaki sorulara “Bu konu benim için kapanmıştır.” şeklinde yanıt verdi.

Bunun üzerine gazetcilerin “Arkadaşınıza ne hediye aldınız?” sorusuna “Söylemeyeceğim ne aldığımı” şeklinde cevap vermesi de şaşırttı.  Akalay bir muhabirin “Sevgiliniz var ve ailenizin düşmanı ne yaparsınız?” sorusunu “Ailemi seçerim herhalde” diyerek geçiştirdiği görüldü.

Başa dön tuşu