Televizyon

Box’un Yıldızları TV8’de ne zaman başlıyor?

Acun Ilıcalı’nın yakında başlayacağını duyurduğu ünlülerin yer aldığı boks yarışması Boxun Yıldızları’nın yayın tarihi belli oldu. Acun Ilıcalı programın sunuculuğunu yapacak olan ismin Dilara Gönder olduğunu daha önce duyurmuştu. Yarışmada milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir de sunucu ve yorumcu olarak yer alacak. TV8 ekranlarının yeni yarışması Boxun Yıdızları’nın ilk bölümü 27 Ekim Cuma günü saat 20:00’den itibaren yayınlanacak.

BOX’UN YILDIZLARI’NDA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER VAR?

Ünlü isimlerin ringde yumruk yumruğa geleceği yarışmada birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Tanıtımıyla merak uyandıran, Acun Ilıcalı’nın iddialı projesi Boxun Yıldızları’nda birçok ünlü ismi ringlerde boy gösterecek.

boxun yıldızları ne zaman başlıyor

İşte, ünlülerden oluşan yarışmacı kadrosunda yer alan isimler; Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Levi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş…

Box’un Yıldızları son dönemin en ilginç ve iddialı projelerinden birisi olarak gösteriliyor. Daha önce ekranlarda ve bazı yarışma programlarından izleyicinin dikkatini çeken isimler iddialı proje için bir araya geldi. Yeni yarışmanın sosyal medyada da adından fazlasıyla söz ettireceği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu