MagazinMedyabey TV

İşte, Acun Ilıcalı’nın son yarışması “Boxun Yıldızları”na katılan ünlülerin tam kadrosu

Acun Ilıcalı’nın Survivor’dan sonra en iddialı olacağı tahmin edilen yepyeni bir programa imza atıyor. TV8 ekranlarına gelecek olan Boxun Yıldızları adlı yarışmada adeta ünlüler geçidi yer alacak. İşte Boxun Yıldızları yarışmasına katılanların tam kadrosu ve yarışmanın sunucuları..

Sürpriz ünlü isimlerin programda olduğu Boxun Yıldızları yakında TV8 ekran sınavına hazırlanıyor. Ünlülerin ringte kozlarını paylaşacağı iddialı yarışmanın sunuculuğunu Dilara Gönder yaparken Bilgehan Demir ile Adem Kıllıççı da yarışmacıların performanslarını yorumlayacak.

Yarışmada kimler var?

Ünlüler ringte kapışıyor, TV8 ekranlarınıza taşıyor…Dilara Gönder’in sunumu, Bilgehan Demir ve Adem Kıllıççı’nın yorumuyla Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Lavi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş ringte kozlarını paylaşıyor!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu