Televizyon

POLAT ALEMDAR’I BÖYLE GÖRMEDİNİZ (Video)

 

Necati Şaşmaz klarnet çaldı, türkü söyledi

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat’ı Necati Şaşmaz, TRT Müzik canlı yayınına katıldı. Canlı yayında klarnet çalarak türkü söyleyen Necati Şaşmaz, Havada Bulut Yok, türküsünü söyledi. İşte Necati Şaşmaz’dan ‘Havada Bulut Yok’ türküsü…

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, canlı yayında klarnet çalıp türkü söyledi. Necati Şaşmaz, TRT Müzik’in canlı yayınında ‘Havada Bulut Yok (Yemen Türküsü)’nü söyleyerek programı izleyenlere doyulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Ekranların sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, canlı yayında sevenlerine müzik ziyafeti çekti. Necati Şaşmaz, Havada Bulut Yok diye bilinen Yemen Türküsü’nü hem çaldı, hem de söyledi.

KLARNET ÇALDI
Necati Şaşmaz, TRT’nin müzik kanalında katıldığı Eşref Saati adlı programda klarnet çalıp türkü söyledi.

Kurtlar Vadisi’nin sevilen kahramanı Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’ın, klarnet çalıp ardından seslendirdiği Yemen Türküsü (Havada Bulut Yok) izleyenlerden tam not aldı.

Gazete5.com

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı